Turistii Sunt Oameni Tineri
0 (0 note)
964
Turistii sunt oameni tineri care merg sus la munte. Pe batrani nu-i cheama turisti, pe ei ii cheama vizitatori.
Nume:
Expeditor:
Destinatar:
Mesaj:
Trebuie sa fii autentficat pentru a putea raporta erori.
Nu exista comentarii la acest articol.
Fii tu primul care isi spune parerea!
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea lasa comentarii.
Materiale bizimilare:

de la
iulia
de 15 ani
1736

de la
admin
de 19 ani
80842

de la
iulia
de 15 ani
1606

de la
iulia
de 15 ani
6271
admin
Locatie: Cluj-Napoca